Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Kviečiame dalyvauti 6-ame ES-Afrikos Verslo Forume: Investavimas į darbų kūrimą jaunimui Įkelta2017.09.26

2017 m. lapkričio 27 d. Abidžane, Dramblio Kaulo Krante, vyks šeštasis ES-Afrikos Verslo Forumas (EAVF), kuriame svarbiausi Europos ir Afrikos institucijų bei verslo atstovai diskutuos kaip pagerinti verslo sąlygas ir investicinę aplinką Afrikoje, sukuriant daugiau darbo vietų jaunimui. EAVF bus kalbama apie investicijų galimybes tokiose strateginės svarbos srityse kaip atsinaujinanti energija, žemdirbystė, skaitmeninė ekonomika, jaunimo ir moterų verslumo didinimas, ypatingą dėmesį skiriant Europos Sąjungos (ES) išorės investicijų plano projektams.

EAVF- unikali platforma bendravimui tarp aukšto lygio ES-Afrikos verslo ir politikos atstovų, siekiant skatinti viešojo ir privataus sektorių bendradarbiavimą ir palengvinti investicijų pritraukimą į Afriką. Šis forumas apibendrins 2017 metais Europoje ir Afrikoje vykusių renginių ciklą apie verslo galimybes, investicijas bei tvaraus visuomenę įtraukiančio augimo skatinimą Afrikoje.

Norintys dalyvauti 6-ame ES-Afrikos Verslo Forume Abidžane privalo užpildyti paraišką EAVF puslapyje iki 2017 m. Spalio 20 d. https://euafrica-businessforum.com

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata