Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Artimiausi renginiai

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasada Armėnijoje parėmė vietos bitininkus

Sukurta 2019.10.24 / Atnaujinta 2019.10.24 08:56
  Lietuvos ambasada Armėnijoje parėmė vietos bitininkus

  Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje. Tikimasi, kad projekto metu sukurtas prekės ženklas padės regiono bitininkams pasiekti pirkėjus Armėnijoje.

  Pasak ambasadą renginyje atstovavusio Evaldo Galvanausko, projektas vertinamas teigiamai tiek dėl konkrečių jo rezultatų, tiek dėl to, kad ir Lietuvoje nuo seno puoselėjamos gilios bitininkystės tradicijos, o tai yra paskata tolesniam bendradarbiavimui ir bičiulystei.

  Sisiano bitininkų asociacija vienija daugiau nei trisdešimties kaimo vietovių bitininkus, kurių daugeliui medus ir jo produktai yra pagrindinis pajamų šaltinis. Regiono bitininkai stokoja žinių, kaip pasiekti pirkėją ir parduoti produkciją, todėl šiuo projektu siekiama finansuoti mokymus ir padėti bitininkams įsigyti medaus gamybos įrangą.

  Projektas finansuotas iš Lietuvos Respublikos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_7429.jpg

  Balandžio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su kadenciją Vilniuje baigiančiu Armėnijos ambasadoriumi Tigranu Mkrtchyanu.

  Dvišaliai santykiai »
  1.jpg

  Vasario 11 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė ir Europos Sąjungos ambasadorė Armėnijoje A. Wiktorin dalyvavo humanitarinės pagalbos perdavime Kalnų Karabacho šeimoms.

  Atstovybių naujienos »

  Gruodžio 28 dieną ministras Gabrielius Landsbergis telefonu kalbėjosi su Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Aivazianu, pasveikinusiu jį pradėjus eiti naujas pareigas.

  Dvišaliai santykiai » Užsienio reikalų ministro veikla » Ministerijos naujienos »
  Balrusaitis 5.jpg

  Gruodžio 16  dieną Nacionaliniame Armėnijos architektūros ir statybos universitete buvo įteikta ketvirtoji Jurgio Baltrušaičio jaunesniojo vardo premija.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su naujai paskirtu Armėnijos užsienio reikalų ministru Ara Ayvazyanu. Ambasadorė palinkėjo ministrui visokeriopos sėkmės ir pabrėžė Lietuvos pasirengimą toliau stiprinti dvišalį bendradarbiavimą bei prisidėti prie Armėnijos reformų darbotvarkės įgyvendinimo.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  IRC2.jpg

  Lapkričio 30 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje suteikė humanitarinę paramą nuo karo Kalnų Karabache nukentėjusiems armėnams.

  Dvišaliai santykiai »