Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA LATVIJOS RESPUBLIKOJE

Adresas: Rupniecibas iela 24, LV-1010 Riga, LATVIA

plačiau »

Tel. +371 67 321 519, +371 67 320 919
Faksas +371 67 321 589
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_20180202_140940_resized_20180202_030352466.jpg
Balttour 2018 Rygoje Įkelta2018.02.05

Vasario 2-4 dienomis Rygoje vyko tarptautinė turizmo ir kontaktų mugė Balttour 2018. Mugėje įsikūrė virš 50 turistinų agentūrų ir bendrovių stendų iš Lietuvos.

Penktadienį, vasario 2 dieną, lietuviškus stendus aplankė Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas. Ambasadorius pasveikino mugės dalyvius, džiaugėsi gausiu dalyvių iš Lietuvos ir stendų lankytojų skaičiumi, sakė tikįs, jog turistų iš Latvijos Lietuvoje šiais metais toliau daugės.  

Ekonominiai santykiai » Lietuviai Latvijoje »
3.jpg

Šiandien, vasario 1 dieną, Lietuvos ambasadoje Rygoje, Latvijos turizmo agentūrų, turizmo srityje dirbančių institucijų ir žiniasklaidos atstovams buvo pristatyti Šiaulių miesto ir regiono, Rytų Aukštaitijos turizmo ištekliai ir galimybės.

Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
moneta1.jpg

Sausio 31 dieną Latvijos centrinis bankas Rygoje pristatė į apyvartą išleidžiamą bendrą Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių proginę 2 eurų monetą. Moneta skleis žinią pasauliui apie Baltijos valstybių vienybę ir šiais metais švenčiamą 100 metų valstybių sukūrimo/atkūrimo sukaktį. Tai pirmoji proginė eurų moneta, kurią kartu išleidžia trys Eurozonos centriniai bankai.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Istorinė, kultūros diplomatija »
Verslas.JPG

2017 metų gruodžio 14 dieną Lietuvos ambasada Latvijoje surengė Latvijoje dirbančių verslininkų susitikimą, kuriame dalyvavo ir Latvijos asocijuotų verslo struktūrų atstovai. Renginio metu buvo apsikeista informacija apie verslo aplinką Latvijoje, aptarta šių metų veikla bei ateities planai, būsimas bendradarbiavimas. Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pristatė Lietuvos 100-mečiui paminėti skirtus ambasados planuojamus renginius Latvijoje.

Ekonominiai santykiai »
Turizmo renginys2 (2).JPG

2017 metų gruodžio 7 dieną Lietuvos ambasada Latvijoje surengė Lietuvos turizmo pristatymo renginį. Renginio metu Latvijos turizmo agentūrų, turizmo srityje dirbančių institucijų bei žiniasklaidos atstovams buvo pristatytas Lietuvos SPA bei sanatorijų sektorius, regioninio turizmo galimybės.

Įžanginę kalbą pasakęs Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pasidžiaugė augančiais dvišaliais turizmo srautais bei paragino toliau išnaudoti turimą potencialą šioje srityje.

Ekonominiai santykiai »
1.jpg

Lietuvos ambasadorius Latvijoje A. Žurauskas aplankė š. m. spalio 6-8 d. Rygoje vyksiančiose tarptautinėse baldų "Baltic Furniture" ir dizaino "Design Isle" parodose dalyvaujančias Lietuvos kompanijas. Baldų parodoje dalyvauja 12 Lietuvos įmonių, dizaino parodoje - 6. Iš viso baldų parodoje dalyvauja apie 60 kompanijų iš įvairių šalių, dizaino – 30. Tai yra kasmetinės tarptautinės parodos.

Ekonominiai santykiai »
IMG_2926.JPG

2017 m. rugsėjo 6 d. Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas apsilankė rugsėjo 6-9 dienomis Latvijos sostinėje Rygoje vykstančioje kasmetinėje tarptautinėje maisto pramonės parodoje „Riga Food 2017“. Parodoje dalyvauja 24 Lietuvos įmonės, parodos lankytojams siūlančios padegustuoti ir įsigyti lietuviškų maisto  produktų bei susipažinti su moderniausiais ir inovatyviais maisto gaminimo, pakavimo ir kitais šio sektoriaus  technologiniais sprendimais. A. Žurauskas aplankė parodoje dalyvaujančias Lietuvos įmones, aptarė jų veiklos potencialą, bendradarbiavimo su verslo partneriais Latvijoje patirtį ir perspektyvas.

Ekonominiai santykiai »
Diskusija Rygoje apie verslo aplinką Baltijos šalyse Ambasadoriaus įžanginis žodis.jpg

Gegužės 17 dieną Lietuvos ambasada Rygoje surengė diskusiją apie verslo aplinką Baltijos šalyse. Renginyje dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose dirbantys Lietuvos verslininkai, Baltijos advokatų kontoros SORAINEN, Latvijos investicijų ir plėtros agentūros, Solvit Lietuva tinklo, įsikūrusio Lietuvos ūkio ministerijoje, atstovai, taip pat Stokholmo aukštosios ekonomikos mokyklos Rygoje studentai. Renginio dalyvius pasveikinęs Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas pažymėjo, kad tai dar viena puiki galimybė palyginti ir padiskutuoti visų trijų Baltijos šalių verslo aplinkas, individualias patirtis, sėkmės istorijas, plėtros iššūkius ir bendras verslo vystymo tendencijas Baltijos šalyse. Atsižvelgiant į tai, kad didelė dalis mūsų verslo natūraliai plečiasi į kaimynines artimas rinkas, ši tradicija tampanti teminė diskusija ypač naudinga tiems verslininkams, kurie yra šio proceso kelyje. 

 

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Lietuviai Latvijoje »
Ambasadoriaus sveikinimo žodis.jpg

Balandžio 12 dieną Lietuvos ambasada Rygoje Latvijos turizmo verslo ir žiniasklaidos atstovams surengė Lietuvos turizmo ir sveikatinimo galimybių pristatymą. „Esame artimiausi kaimynai ir visais metų laikais svetingai priimame svečius iš Latvijos. Džiaugiamės galėdami Lietuvoje pasiūlyti turizmo naujienų įvairovę, originalius aktyvaus poilsio paketus, gerai vertinamą paslaugų kokybę ir konkurencingas kainas. Ypač džiugina aktyvėjantis Lietuvos, Latvijos ir Estijos turizmo departamentų bendradarbiavimas, kviečiant aplankyti visas tris Baltijos šalis iš karto, siekiant pritraukti turistus ir iš tolimųjų rinkų, taip pat bendras dalyvavimas tarptautiniuose turizmo galimybių pristatymo renginiuose. Tai sudaro platesnes galimybes sėkmingiau konkuruoti tarptautinėje turizmo rinkoje, pritraukiant į Baltijos šalis didesnius užsieniečių srautus turizmo, medicinos ir sveikatinimo paslaugoms, - sakė sveikinimo kalboje Lietuvos ambasadorius Latvijoje Artūras Žurauskas.   

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata