Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
IMG_20210622_173919.jpg

Birželio 22 dieną viceministras Mantas Adomėnas dalyvavo Europos Komisijos ir Ukrainos vyriausybės organizuotoje nuotolinėje diskusijoje su tarptautinėmis finansinėmis institucijomis „The investment climate in the post-pandemic Ukraine — meeting with the International Financial Institutions“. Ši diskusija yra viena iš šių metų IV-osios tarptautinės Ukrainos reformų konferencijos parengiamųjų renginių.

Daugiašaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »
BRT @Europos Sąjunga.jpg

Birželio 22 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo Europos Sąjungos (ES) Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje Liuksemburge, kuriame vyko pasirengimas birželio 24–25 dienomis vyksiančiam Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdžiui. Posėdyje aptarti ES plėtros, Konferencijos dėl Europos ateities klausimai, taip pat vyko Lenkijos ir Vengrijos klausymai dėl teisės viršenybės padėties abiejose šalyse.

Daugiašaliai santykiai »

Birželio 22 dienos posėdyje Lietuvos Vyriausybė nutarė skirti humanitarinę pagalbą Taivano gyventojams, atsižvelgdama į Taipėjaus misijos Latvijoje pagalbos prašymą ir siekdama prisidėti prie kovos su COVID-19 pandemija bei jos sukeltų padarinių šalinimo.

Dvišaliai santykiai » Vystomasis bendradarbiavimas ir parama demokratijai »
1-photo.jpg

Birželio 21 dieną Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Nerijus Aleksiejūnas Lietuvos užsienio reikalų ministro vardu iškilmingai įteikė „Lietuvos diplomatijos žvaigždę“ Mildai Arquer, ilgus metus ėjusiai Lietuvos garbės konsulės Normandijoje pareigas.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Liepos 3 dieną Lietuvoje su darbo vizitu lankysis Japonijos užsienio reikalų ministras Tošimitsu Motegi. Vizito metu Japonijos ministras susitiks su Lietuvos užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu. Lietuvos ir Japonijos delegacijos aptars dvišalius santykius, bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose, regionines ir tarptautines aktualijas.

Dvišaliai santykiai »
VCM Meilunas  (1).jpg

Birželio 21 dieną užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas dalyvavo Europiečių judėjimo kartu su Užsienio reikalų ministerija organizuotame renginyje, skirtame Černobylio atominės elektrinės katastrofos 35-mečio paminėjimui ir Baltarusijos atominės elektrinės problematikos aptarimui.

Daugiašaliai santykiai »
Ministras G.Landsbergis susitiko su Irako URM - Copyright@European Union (2).jpg

Birželio 21 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų taryboje Liuksemburge su kolegomis ministrais aptarė nelegalios migracijos į Lietuvą klausimą. Dvišalio susitikimo metu ministras G. Landsbergis apie situaciją Lietuvos pasienyje kalbėjosi ir su Irako užsienio reikalų ministru Fuadu Husseinu.

Dvišaliai santykiai » Daugiašaliai santykiai »

Birželio 21 dieną Lietuvos ambasadorius Vokietijoje Ramūnas Misiulis įteikė skiriamuosius raštus Vokietijos Federaliniam Prezidentui Frankui Walteriui Steinmeierui.

Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »

Birželio 20 dieną Armėnijoje įvyko išankstiniai rinkimai į Nacionalinį Susirinkimą. Sveikiname Armėnijos piliečius, pasinaudojusius savo balso teise ir aktyviai dalyvavusius parlamento rinkimuose.

Dvišaliai santykiai »
PHOTO-2021-06-18-11-02-09.jpg

Birželio 17-18 dienomis Paryžiuje reziduojantis Lietuvos ambasadorius Monakui Nerijus Aleksiejūnas Lietuvos ir Monako diplomatinių santykių užmezgimo 10-mečio proga darbo vizitu lankėsi Monake.

Atstovybių naujienos »
IMG_20210621_095131.jpg

Birželio 21 dieną Liuksemburge vykstančioje Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje daugiausiai dėmesio skirta ES atsakui, reaguojant į Baltarusijos režimo vykdomas represijas ir sisteminius žmogaus teisių pažeidimus. Prieš Užsienio reikalų tarybą valstybių narių užsienio reikalų ministrai susitiko su ES Vyriausiojo įgaliotinio Josepo Borellio kvietimu į Liuksemburgą atvykusia demokratinės opozicijos lydere Sviatlana Tsikhanouskaya. Susitikimo metu G. Landsbergis išreiškė tvirtą paramą Baltarusijos žmonėms, kovojantiems už demokratinius pokyčius savo šalyje. Pasak ministro, baltarusiai turi žinoti, kad jie nebus palikti vieni, kad ES pasirengusi suteikti rimtą ekonominę paramą demokratinės Baltarusijos transformacijai.

Daugiašaliai santykiai »

Nuo šiandien, birželio 21 dienos, Lietuvos ambasadoje Norvegijoje pradeda veikti konsulinės informacijos skambučių centras, siekiant užtikrinti, kad telefonu besikreipiantiems asmenims būtų efektyviai ir greitai suteikiama informacija konsuliniais klausimais.

Konsulinės naujienos »

Birželio 21 dieną Liuksemburge užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis dalyvaus Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje, kurioje didžiausias dėmesys bus skiriamas situacijai Baltarusijoje ir Irake, ES – Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regiono santykiams. Taip pat bus aptariami santykiai su Rusija bei Turkija, Artimųjų Rytų taikos procesas, situacija Baltarusijoje, Malyje ir Libane.

Daugiašaliai santykiai »
20210619_EP-116675A_DSC_PST_0243_RESIZED_M.JPG

Birželio 19 dieną užsienio reikalų viceministras Arnoldas Pranckevičius dalyvavo mišriu būdu vykusiame steigiamajame Konferencijos dėl Europos ateities plenariniame posėdyje Strasbūre.

Daugiašaliai santykiai »

Birželio 17 dieną užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas dalyvavo Kanados vyriausybės kartu su Tarptautine migracijos organizacija ir Jungtinių Tautų (JT) Vyriausiuoju pabėgėlių komisariatu organizuotoje Solidarumo su Venesuelos pabėgėliais konferencijoje.

Daugiašaliai santykiai »
Daugiau naujienų